Sportowe zakończenie lata w rytmach salsy!

 

Sportowe zakończenie lata FacebookDrodzy Opolanie, mamy przyjemność zaprosić Was na zakończenie lata w wyjątkowym stylu!

Jest to impreza otwarta o charakterze taneczno-sportowym ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa nad wodą.

Kiedy: 31.08.2013

Gdzie: Kąpielisku Bolko

Godziny: 12.00 do 22.00

Cena: Wstęp Wolny

Organizatorzy: MOSIR Opole oraz Royal Dance Center

Uwagi: Jest to idealna możliwość aktywnego i rodzinnego spędzenia czasu nad wodą.
______________________________________________

Została ona podzielona na trzy charakterystyczne strefy:

STREFĘ TAŃCA – skupia się na promocji tańca jako formy kulturalno-sportowej aktywnego spędzania czasu wolego. Planowane w tej strefie są; nauka podstaw tańców karaibskich takich jak: salsa, bachata, merengue, rueda de casino, nauka gry na bębnach djembe, pokazy tańców karaibskich w wykonaniu reprezentacji kraju na mistrzostwach świata – Formacja Salsa Loca z Royal Dance Center, animacje taneczne na plaży prowadzone przez finalistę trzeciej edycji programu Got To Dance – Victora Hormazabal Baeza, Fire Show w wykonaniu grupy Tańca z Ogniem „MANTIKORA”, Koncert zespołu „ETHNO DRUMS” z Dobrodzienia. Nie zabraknie tu również konkursów i niespodzianek tanecznych. Impreza zakończona zostanie Salsoteką i zabawą na plaży w rytmach karaibskich.

STREFA SPORTU – skupia się na popularyzacji zdrowego trybu życia poprzez sport. Miłośnicy sportu będą mogli zagrać w piłkę nożną na plaży na specjalnie wydzielonym boisku, nie zabraknie możliwości gry w koszykówką i badmintona. Organizatorzy zapewniają dodatkowe sportowe pokazy i atrakcje.

STREFA BEZPIECZEŃSTWA – skupi się na propagowaniu bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Będziemy mieli przyjemność obejrzeć pokazy ratownictwa wodnego w wykonaniu WOPR, a Straż Pożarna oraz Wojewódzka Komenda Policji zaprezentuje swój sprzęt. Nie zabraknie pokazów wodnych oraz prezentacji najnowszych wozów bojowych i policyjnych.

________________________________________________

Patronat honorowy: Polska Federacja Tańca
Partnerami imprezy są: Miasto Opole, Komenda Wojewódzka Policji, Straż Pożarna, WOPR Opole, Decathlon, Columbex, Salsopolis, Autokierowca.pl, ECO Opole, Fundacja SPIN.

Wszelkie informacje dotyczące imprezy, partnerów oraz planowanych dodatkowo atrakcji znajdziecie wkrótce na wydarzeniu!

Bądźcie tam z nami – roztańczmy wspólnie to OPOLE!

Komentowanie wstrzymane.

Przepraszamy, nie możesz zostawić komentarza.