Salsa Intensive – wakacyjne kursy taneczne w Opolu

 

Zapisy na Intensywny kurs Salsy … i nie tylko

Czym są zajęcia Salsa Intensive?

Od dwóch lat zajęcia Salsa Intensive kojarzone były z gorąca, zmysłową salsa z przeznaczeniem dla kobiet, które chcą oddać się magii tańca oraz nauczyć się poruszać z gracją i wdziękiem. Dzięki tym zajęciom Panie wyeksponowały swoją kobiecość i seksapil. Krótkie układy choreograficzne pozwoliły im rozwinąć swoją koordynację ruchową, a także dodały im pewności siebie na parkiecie. Ruchy, których nauczyły się w Opolskiej Szkole Salsy Salsa Loca dały im dużą wiedzę nie tylko na temat tego jak tańczyć samej, ale także jak wystylizować swój ruch w tańcu z mężczyzną. Salsa Solo jest fantastycznym pomysłem na wydobycie z siebie siły, namiętności a zarazem wdzięku, ale w tym roku poszerzamy formułę naszych intensywnych zajęć o Bachatę Dominikańską zarówno w wersji solo jak również w parach. Po raz pierwszy w tym roku uruchamiamy blok zajęć w parach, a na zajęcia solowe zapraszamy również panów. Zapraszamy do skorzystania z oferty i wspaniałej zabawy z Opolską Szkołą Salsy Salsa Loca w Studio Tańca Royal Dance Center.

Instruktorzy

tomaszTomasz Nawrocki

Przez wiele osób określany jako „umysł ścisły, dusza artysty”. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Koszalińskiej oraz Dyplomowany instruktor tańca (absolwent Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie – kierunek Taniec Współczesny). Zapalony tancerz, choreograf i animator. Jeden styl tańca czy jedna technika to za mało by wyrazić siebie. Taniec dla niego to energia, radość, przestrzeń i szaleństwo ale również precyzyjny ruch, spokój i wyciszenie. Prowadzone przez niego zajęcia są bardzo energetyczne i spontaniczne. Jakkolwiek należy do grona wymagających instruktorów, ponieważ w swoją pracę wkłada całego siebie.

Jacek Perduta
jacek-perduta

Nie da się jednak ukryć, że stylem tanecznym najbliższym jego duszy jest salsa i od dłuższego czasu Bachata, w zakresie której swoją wiedzę cały czas zdobywa. Poszerzał umiejętności o style: bachata dominikańskiej, bachata moderna, bachata sensual, bachatango, bachata acrobatica . Godziny zajęć indywidualnych i warsztatów wykształciły w nim wyjątkowy styl tańca a dzięki stałym prowadzonym kursom tworzy niezapomnianą i miłą atmosferę, w której kursanci szybko i sprawnie uczą się wybranych technik tanecznych. Jacek szczególny nacisk stawia na zrozumienie i wykorzystanie indywidualnych umiejętności każdego tancerza wzbogacając je swoją wiedzą. Stale podnosi poprzeczkę z czasem przechodząc do trudniejszych figur czy interpretacji muzyki.

‚Linesse’
luiza-zawadzka-duzy

To właśnie w ‘Bachiatce’ (jak pieszczotliwie o niej mówi) odnalazła radość i wolność płynącą z tańca. Przede wszystkim specjalizuje się w Oryginal Bachata Dominikana, która wypełniona jest mnóstwem footworków i freestylowych ruchów. Salsa i Kizomba są dodatkiem który z wielką przyjemnością pokazuje młodym adeptom tańca.

Elementem uzupełniającym jej pracę jako nauczycielki i trenerki jest wykształcenie nadające jej tytuł instruktora Fitness. Wiedza z zakresu anatomii oraz umiejętność pracy nad poszczególnymi partiami mięśniowymi daje jej odpowiednią siłę, szybkość i precyzję wykorzystywaną w tańcu. Jest wymagającym instruktorem ambitnie podchodzącym do swojej pracy ale to nie przeszkadza jej być szaloną, zabawną i nieprzewidywalna nauczycielką, która wykorzystuje możliwości swoich uczniów, wydobywając z nich to co najlepsze.

Kiedy

26-30.08.2013 – pięć dni zajęciowych czyli 25 godzin tańca!

Dni zajęciowe:

 • 26.08. – poniedziałek
 • 27.08. – wtorek
 • 28.08. – środa
 • 29.08. – czwartek
 • 30.08. – piątek

Godzina

BLOK SOLO – 18:00 – 19:30

 • 18:00 – 18:45 – Bachata Solo
 • 18:45 – 19:30 – Salsa Solo

BLOK PAR – 19:45- 22:00

 • 19:45 – 20:25 – Bachata pary
 • 20:30 – 21:10 – Salsa pary
 • 21:15 – 22:00 – Rueda de Casino

Po tym kursie istnieje możliwość dalszego rozwoju na stałych zajęciach już od września 2013.

Cena za intensywny kurs:

 • blok solo – 99 zł
 • blok par – 149 zł
 • full pass (blok solo + blok par) – 199 zł (pojedyncze zajęcia w wykupionym pakiecie full pass to tylko 6,47 zł)
 • pojedyncza lekcja – 9 zł

Wpłaty należy dokonać na konto mBank: 13 1140 2004 0000 3102 3754 7163 zgodnie z cennikiem podając w tytule: „Warsztaty Salsa Intensive 2013 – imię i nazwisko”, w wyjątkowych przypadkach przed pierwszymi zajęciami w recepcji RDC.

UWAGA!!! Wpłata jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca na zajęciach. Osoby, które nie dokonają opłaty do dnia 25 sierpnia 2013 (włącznie) tracą mailowo uzyskaną rezerwację. Zastrzegamy sobie możliwość zamknięcia grup z powodu koniecznego komfortu prowadzenia zajęć.

Miejsce odbywania zajęć:

Opole, studio Royal Dance Center, ul. Książąt Opolskich 48-50 ( duże Rondo nad Apteką)

Co zrobić żeby się zapisać?

wyślij maila na adres biuro@royaldancecenter.pl w treści podaj: „Intensywny Kurs Wakacyjny ”, imię, nazwisko, numer telefonu oraz wpisz zajęcia, które Cię interesują. Każdy z Was otrzyma informację zwrotną z potwierdzeniem miejsca na grupie.

Komentowanie wstrzymane.

Przepraszamy, nie możesz zostawić komentarza.