2010

 

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA – LIBEREC

Wróciliśmy z międzynarodowych zawodów IDO, które odbyły się 5-7 listopada 2010 roku w Libercu w Czechach. Oto medale, które tancerze przywieźli do Polski:

I miejsce (Mistrzowie Świata)
formacja juniorska w kategorii Rueda de Casino

I miejsce
(Mistrzowie Świata)

mini formacja dziecięca w kategorii Synchrodancing

II miejsce:
(Wice Mistrzowie Pucharu Świata)

formacja dorosłych w kategorii Rueda de Casino

II miejsce: (Wice mistrz Świata)
Rafał Artymiak w kategorii Dziecięcej Latin Show Solo

III miejsce (II Wice mistrz Świata)
Mateusz Głowacki w kategorii Juniorskiej Latin Show Solo

III miejsce: ( II Wice mistrz Świata)

Michał Wysocki w kategorii Dziecięcej Latin Show Solo

KRAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI




9 złotych medali:

  1. Formacja Rueda de Casino w kategorii juniorskiej pt.”Sacala, Sacala”
  2. Miniformacja Synchrodancing w kategorii do lat 11 w choreografii jazzowej  pt. „Takadum”
  3. Miniformacja Synchrodancing w kategorii juniorskiej w jazzowej choreografii pt. „What is Jazz”.
  4. Miniformacji Latin Show Dorośli w choreografii pt. ” Latin Village”
  5. Duet w kategorii Salsa w parach do lat 11: Rafał Artymiak i Natalia Kawa
  6. Solistka w kategorii Salsa Shine do lat 11: Natalia Kawa;
  7. Solista w kategorii Salsa Shine do lat 11:Rafał Artymiak;
  8. Solista w kategorii Salsa Shine 12-15 lat: Mateusz Głowacki
  9. Solista w kategorii Salsa Shine Dorośli: Tomasz Nawrocki

7 srebrnych medali

  1. Duet w kategorii Salsa w parach do lat 11: Michał Wysocki i Irmina Czerepak
  2. Duet w kategorii Salsa w parach 12-15 lat: Mateusz Głowacki i Anna Wróbel
  3. Solistka w kategorii Salsa Shinedo lat 11: Irmina Czerepak;
  4. Solista w kategorii Salsa Shine do lat 11: Michał Wysocki;
  5. Solistka w kategorii Salsa Shine 12-15 lat: Judyta Pakulska
  6. Solista w kategorii Salsa Shine 12- 15 lat: Marcin Kurek
  7. Solista w kategorii Salsa Shine Dorośli: Łukasz Stosur

4 Brązowe medale

  1. miniformacja Latin Show Dorośli w choreografii pt. ” Cabaret”
  2. formacja Ruedy de Casino Dorośli w choreografii pt. „Salsa Con Coco”
  3. Solistka w kategorii Salsa Shine 12-15 lat: Anna Wróbel
  4. Solista w kategorii Salsa Shine Dorośli: Marcin Pęczkowski

4 miejsce

  • Solistka w kategorii Salsa Shine Dorośli: Anna Tarka
  • Solistka w kategorii Latin Show Solo: Anna Tarka