Sukcesy (Taniec)

 

Rok 2011

Krajowe Mistrzostwa – Lublin

  • 1 miejsce I tym samym tytuł Mistrzów Polski w kategorii Rueda de Casino Formacje
  • 4 miejsce w kategorii Salsa Solo
  • 5 miejsce w kategorii Salsa Pary wraz z Anną Tarka

Rok 2010

World Latino Festival – Liberec/Republika Czeska (5-7 listopada 2010)

  • 2 miejsce I tym samym tytuł Wicemistrzów Pucharu Świata w kategorii Rueda de Casino z formacją Salsa Loca Dance Team

Krajowe Mistrzostwa – Tarnowo Podgórne (30 maj 2010)

  • 1  miejsce i tym samym tytuł Mistrza Polski w konkurencji Salsa Shine Mężczyźni
  • 3 miejsce i tym samym tytuł Wicemistrzów Polski w Ruedzie de Casino
  • 6 miejsce w kategorii Salsa Pary wraz z Anną Tarka

Rok 2009

World Latino Festival – Liberec/Republika Czeska (12-15 listopada 2009)

  • 3 miejsce Salsa Solo Shines i tytuł II Wicemistrza Świata IDO
  • 3 miejsce Rueda de Casino (Puchar Świata) z formacją Salsa Loca Dance Team
  • 8 miejsce Merengue (Mistrzostwa Świata)
  • 12 miejsce w konkurencji Salsa Pary (Puchar Świata)

IDO World Championschip – Istanbul/Turcja (27 czerwca 2009)

  • 2 miejsce w Rueda de Casino i tytuł Wicemistrzów Świata IDO z formacją Salsa Loca Dance Team
  • 10 miejsce w konkurencji Salsa Pary (Mistrzostwa Świata)

Krajowe Mistrzostwa IDO – Wołomin

  • 1 miejsce w Salsa Solo Shines i tytuł Mistrza Polski
  • 2 miejsce w Salsa Pary i tytuł Wicemistrzów Polski
  • 1 miejsce w Rueda de Casino i tytuł Mistrzów Polski z formacją Salsa Loca Dance Team

Rok 2008

Krajowe Mistrzostwa IDO – Gniezno

  • 2 miejsce w Salsa Solo Shines i tytuł Wicemistrza Polski
  • 5 miejsce w Salsa Pary
  • 3 miejsce w Rueda de Casino i tytuł II Wicemistrzów Polski z formacją Salsa Loca Dance Team

World Latino Festival – Nauders/Austria

  • 4 miejsce w Salsa Solo Shines (Mistrzostwa Świata)

Rok 2007

Krajowe Mistrzostwa IDO – Tarnowo Podgórne

  • Mistrzostrzostwo Polski Latin Show Teams jako formacja Salsa Loca
  • Mistrzostwo Polski Rueda de Casino jako formacja Salsa Loca
  • Tytuł II Wicemistrzów Polski

Międzynarodowe Mistrzostrzostwa IDO Seefeld (Austria)

  • II Wicemistrzowie Świata Latin Show jako formacja Salsa Loca
  • 6 miejsce w Rueda de Casino jako formacja Salsa Loca
  • 11 miejsce w konkurencji Salsa Pary

Rok 2003

Mistrzostwa Świata w Rueda de Casino

  • VI miejsce jako formacja Akademickiego Klubu Tańca Politechniki Koszalińskiej

Mistrzostwa Polski w Siedlcach

  • Mistrzostwo Polski w formacji Rueda de Casino
  • Wicemistrzostwo Polski w Salsa
  • II Wicemistrzostwo Polski w Mambo

Rok 2002

Mistrzostwa Polski w Brzegu Dolnym

  • Mistrzostwo Polski w Acromixingblues
  • II Wicemistrzostwo Polski w Salsa
  • II Wicemistrzostwo Polski w Mixingblues
  • IV miejsce w Mambo

Rok 2001

Mistrzostwa Polski w Inowrocławiu

  • podwójne Wicemistrzostwo Polski: Acromixingblues oraz Bugg

Mistrzostwa Polski w Siemianowicach Śląskich

  • czwarte miejsca w Salsie oraz Mixing Blues

Rok 2000

Mistrzostwa Europy w Dunajvaros na Węgrzech

  • 11 miejsce w Tango Argentino

Mistrzostwa Polski Tańce Par – Brodnica

  • Wicemistrzostwo Polski w Tango Argentino