Sukcesy (Choreografia)

 

Rok 2011

Krajowe Mistrzostwa w Hip-Hop/ Electric Boogie/ Breakdance

srebrne medale

  • Duet  w kategorii Hip- Hop – Wiktoria Staniszewska & Kamila Rucińska

brązowe medale

  • Solistka w kategorii Hip-Hop – Dominika Sąsiadek

finaliści

  • 4 miejsce – Solistka w kategorii Hip-Hop – Wiktoria Staniszewska
  • 6 miejsce – Solistka w kategorii Hip-Hop – Lipnicka Julia

Krajowe Mistrzostwa w Tańcach Par – Lublin

złote medale

  • Mistrzowie Polski w kategorii Salsa w parach – Irmina Czerepak & Michał Wysocki
  • Mistrz Polski w kategorii Salsa Shine Solo Chłopcy – Michał Wysocki
  • Mistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino Juniorzy – Formacja Salsa Loca
  • Mistrz Polski w kategorii Salsa Shine Solo Juniorzy – Rafał Artymiak
  • Mistrz Polski w kategorii Latin Show Solo Juniorzy – Marcin Baczkur w choreografii pt. „Mafia”
  • Mistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino Dorośli – Formacja Salsa Loca

srebrne medale

  • Wicemistrze Polski w kategorii Salsa w parach – Natalia Kawa & Rafał Artymiak
  • Wicemistrz Polski w kategorii Salsa Shine Solo Juniorzy – Mateusz Głowacki

brązowe medale

  • II Wicemistrze Polski w kategorii Salsa w parach – Anna Wróbel & Mateusz Głowacki
  • II Wicemistrz Polski w kategorii Salsa Shine Solo Juniorzy – Adam Szmuc

finaliści

  • 4 miejsce w kategorii Salsa w parach – Julia Kaśków & Marcin Kurek
  • 6 miejsce w kategorii Salsa Shine Solo Mężczyźni – Łukasz Stosur

Rok 2010

World Latino Festival – Republika Czeska – Liberec (5-7 liberec 2010)

złote medale

  • (Mistrzowie Świata) – formacja juniorska w kategorii Rueda de Casino
  • (Mistrzowie Świata) – mini formacja dziecięca w kategorii Synchrodancing

srebrne medale

  • (Wice Mistrzowie Pucharu Świata) – formacja dorosłych w kategorii Rueda de Casino
  • (Wice mistrz Świata) – Rafał Artymiak w kategorii Dziecięcej Latin Show Solo

brązowe medale

  • (II Wice mistrz Świata) – Mateusz Głowacki w kategorii Juniorskiej Latin Show Solo
  • ( II Wice mistrz Świata) – Michał Wysocki w kategorii Dziecięcej Latin Show Solo

Krajowe Mistrzostwa – Tarnowo Podgórne (30 maj 2010)

złote medale:

  • Miniformacja Synchrodancing w kategorii do lat 11 w choreografii jazzowej  pt. „Takadum”
  • Miniformacja Synchrodancing w kategorii juniorskiej w jazzowej choreografii pt. „What is Jazz”.
  • Duet w kategorii Salsa w parach do lat 11: Rafał Artymiak i Natalia Kawa
  • Solista w kategorii Salsa Shine do lat 11:Rafał Artymiak;
  • Solista w kategorii Salsa Shine 12-15 lat: Mateusz Głowacki
  • Solista w kategorii Salsa Shine Dorośli: Tomasz Nawrocki

srebrne medale

  • Duet w kategorii Salsa w parach do lat 11: Michał Wysocki i Irmina Czerepak
  • Duet w kategorii Salsa w parach 12-15 lat: Mateusz Głowacki i Anna Wróbel
  • Solista w kategorii Salsa Shine do lat 11: Michał Wysocki;
  • Solista w kategorii Salsa Shine 12- 15 lat: Marcin Kurek
  • Solista w kategorii Salsa Shine Dorośli: Łukasz Stosur

brązowe medale

  • miniformacja Latin Show Dorośli w choreografii pt. ” Cabaret”
  • formacja Ruedy de Casino Dorośli w choreografii pt. „Salsa Con Coco”

Rok 2009

World Latino Festival – Liberec/Republika Czeska (12-15 listopada 2009)


złote medale

  • (Mistrzowie Świata) – mini formacja dziecięca w kategorii Synchrodancing – „Takadum”
  • (Mistrzowie Świata) – mini formacja juniorska w kategorii Synchrodancing – „What is Jazz?”

srebrne medale

  • (Wice Mistrzowie Pucharu Świata) – formacja dorosłych w kategorii Rueda de Casino

brązowe medale

  • (II Wicemistrz Świata) – solista w kategorii Salsa Shine Solo Male – Tomasz Nawrocki

reszta sukcesów:

  • 8 miejsce – duet w kategorii Merengue
  • 12 miejsce – duet w kategorii Salsa Adults

IDO World Championschip – Istanbul/Turcja (27 czerwca 2009)

srebrny medal

  • (Wicemistrzowie  Świata) – formacja dorosłych w kategorii Rueda de Casino

sukces

  • 10 miejsce – duet w kategorii Salsa Adults

Krajowe Mistrzostwa – Wołomin 2009

złote medale

  • Mistrz Polski w kategorii Salsa Solo chłopcy do lat 11 – Mateusz Głowacki
  • Mistrzowie Polski w kategorii Salsa w parach do lat 11 – Rafał Artymiak i Natalia Kawa
  • Mistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino do lat 11 – Formacja Dziecięca Salsa Loca
  • Mistrz Polski w kategorii Salsa Solo mężczyźni – Tomasz Nawrocki
  • Mistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino – Formacja dorosłych Salsa Loca

srebrne medale

  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa w parach do lat 11 – Warsitz Jakub i Anna Wróbel
  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa w parach dorośli – Tomasz Nawrocki i Anna Tarka

brązowe medale

  • II Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa w parach do lat 11 – Głowacki Mateusz i Sadowska Martyna
  • II Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa w parach 12-15 lat – Szmuc Adam i Wójcik Martyna

Rok 2008

World Latino Festival – Austra – Nauders

złote medale

  • (Mistrzowie Świata) – mini formacja dziecięca w kategorii Synchrodancing
  • (Mistrzowie Świata) w kategorii Salsa Pary Dzieci – Kuba Warsitz i Anna Wróbel

brązowe medale

  • (II Wicemistrzowie Świata) w kategorii Salsa Couples Children – Rafał Artymiak & Natalia Kawa

sukcesy

  • 4 miejscew kategorii Salsa Couples Children – Michał Wysocki & Irmina Czerepak
  • 4 miejsce w kategorii Salsa Solo Shines Males Adults – Tomasz Nawrocki

Krajowe Mistrzostwa – Gniezno 2008

złote medale

  • Mistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary Dzieci – Mateusz Głowacki i Martyna Sadowska

srebrne medale

  • Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary Dzieci – Kuba Warsitz i Anna Wróbel
  • Wicemistrz Polski w kategorii Salsa Solo Shines Mężczyźni – Tomasz Nawrocki

brązowe medale

  • II Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary Dzieci -Maciej Nielski & Marysia Czernik
  • II Wicemistrzowie Polski w kategorii Rueda de Casino Dorośli

inne sukcesy

  • 5 miejsce  kategorii Salsa Pary Dorośli – Tomasz Nawrocki & Joanna Weremko

Rok 2007

Międzynarodowe Mistrzostwa – Austria – Seefeld

srebrne medale

  • Wicemistrzowie Świata w kategorii Salsa Couple Children – Głowacki Mateusz i Martyna Sadowska

brązowe medale

  • II Wicemistrzowie Świata w kategorii Latin Show Small Group – „Carnavalera”

inne sukcesy

  • 6 miejsce w kategori Rueda de Casino Adults
  • 11 miejsce w kategorii Salsa Couples Adults

Krajowe Mistrzostwa – Tarnowo Podgórne

złote medale

  • Mistrzostwo Polski w  kategorii Rueda de Casino Dorośli „Fernando”
  • Mistrzostwo Polski w kategorii Latin Show Dorośli – „Carnavalera”

srebrne medale

  • Wicemistrzostwo Polski w kategorii Salsa Pary Dzieci – Głowacki Mateusz i Sadowska Martyna –  „Sargento”

brązowe medale

  • II Wicemistrzowie Polski w kategorii Salsa Pary Dorośli – Tomasz Nawrocki i Joanna Weremko