Instruktorzy

 

Tomasz Nawrocki

Założyciel Salsa Loca i Royal Dance Center, Instruktor: Salsa, Ruch Kreatywny, Jazz, Modern, Hip-Hop, Breakdance

Przez wiele osób określany jako „umysł ścisły, dusza artysty”. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Koszalińskiej oraz Dyplomowany instruktor tańca (absolwent Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie – kierunek Taniec Współczesny). Zapalony tancerz, choreograf i animator. Jeden styl tańca czy jedna technika to za mało by wyrazić siebie. Taniec dla niego to energia, radość, przestrzeń i szaleństwo ale również precyzyjny ruch, spokój i wyciszenie. Prowadzone przez niego zajęcia są bardzo energetyczne i spontaniczne. Jakkolwiek należy do grona wymagających instruktorów, ponieważ w swoją pracę wkłada całego siebie. Założyciel Royal Dance Center oraz Szkoły Salsy Salsa Loca.

 

Anna Nawrocka (Tarka)

Salsa, Latin Show, Cha Cha kubańska Solo, Merengue, Bachata Solo, Sexy Dance, Ruch Kreatywny, Brodway Jazz, Zajęcia dla Mam

Można powiedzieć, że taniec to jej drugie imię. Tańczy od kiedy pamięta i zawsze robi to z pasją i zaangażowaniem. Absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Opolskiego o specjalizacji psychologia społeczna. Pod opieką merytoryczną Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie na Kwalifikacyjnym Kursie Instruktorskim – Taniec Jazzowy Ambitna i dokładna we wszystkim czym się zajmuje, a jednocześnie wrażliwa i czuła na potrzeby innych. Jej cechy charakteru przekładają się na prowadzone przez nią zajęcia. Są one zawsze nastawione na osoby biorące w nich udział i zawsze prowadzone w sposób profesjonalny. Precyzyjnie wytłumaczone ruchy oraz możliwość wyrażenia siebie w tańcu powoduje, że każdy wychodzi z jej zajęć zadowolony.

Weronika ‚Sahar” Litwin

Taniec Brzucha

Taniec wyssała z mlekiem matki, następnie utrwaliła ciężkimi treningami, by teraz samej kreować swoją taneczną drogę. Od 2007 roku poślubiona belly dance. Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Opolskim, redaktorka portalu Wolne-Dziennikarstwo.pl, a przede wszystkim autorka zajęć Belly Opole. Niewyczerpane zapasy energii, pracowitość i upór w dążeniu do obranego celu przekładają się na wysoką jakość prowadzonych zajęć. Jej główną zasadą jest wzajemne uczenie się. Sahar – pseudonim taneczny oznaczający po arabsku *świt/wschód słońca* idealnie odwzorowuje naturę Weroniki: delikatna, ale zarazem nieprzewidywalna, każdego dnia ma nowe pomysły jak podbić świat, pogodna i czasami tajemnicza.

 

Joanna Surówka

Latino Solo, Taniec Towarzyski, Taniec Użytkowy, Taniec Ślubny

Absolwentka Centrum Kształcenia Prestige w Zielonej Górze.Posiada najwyższą klasę taneczną w Polsce.Taniec to dla niej nie tylko pasja, to całe życie.Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w przedszkolu,a Turnieje Tańca Towarzyskiego są jej znane od 10 roku życia. Za rozwojem kariery tanecznej wyjechała do Wrocławia, Trójmiasta, Zielonej Gory. Na swoim koncie ma dużą ilość pucharów, medali i dyplomów, które zdobyła na znaczących Turniejach Tańca Sportowego. Szkoliła się pod okiem: Państwa Majewskich, Romana i Moniki Pawelec, Arkadiusza Pavlović, Joanne Wilkinson, Marka i Renaty Swetik, Wojciecha Olszaka, a obecnie szkoli się we Włoszech u Nino Langella. Parkiet traktuje jak drugi dom. Jest dynamiczna, energiczna, kobieca. Zajęcia prowadzi w sposób otwarty, także szalony. Każdy pokocha z nią współpracę.

 

Przez wiele osób określany jako „umysł ścisły, dusza artysty”. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Koszalińskiej oraz Dyplomowany instruktor tańca (absolwent Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie – kierunek Taniec Współczesny). Zapalony tancerz, choreograf i animator. Jeden styl tańca czy jedna technika to za mało by wyrazić siebie. Taniec dla niego to energia, radość, przestrzeń i szaleństwo ale również precyzyjny ruch, spokój i wyciszenie. Prowadzone przez niego zajęcia są bardzo energetyczne i spontaniczne. Jakkolwiek należy do grona wymagających instruktorów, ponieważ w swoją pracę wkłada całego siebie. Założyciel Szkoły Tańca Blowdance oraz Szkoły Salsy Salsa Loca.